Plán kontroly a řízení

Ing. Jaroslav Schwarz

On-line seminář Plán kontroly a řízení (Control plan/PLP) je zaměřený na zabezpečení výroby kvalitních produktů podle požadavků zákazníka podle metodiky IATF 16949 viz referenční příručka APQP: Advanced Product Quality Planning (Moderní plánování kvality produktu).

Zveřejněno 2.3.2021

Délka videa: 01:56:14

Garance

On-line seminář je zaměřený na vysvětlení metodiky souboru všech činností, které se provádějí v každé etapě procesu a zohledňují výstupy z FMEA návrhu a z FMEA výrobního procesu, aby se zabezpečilo, že všechny výstupy procesu budou pod kontrolou. V rámci semináře je vysvětlen účel a rozsah plánů kontroly a všech souvisejících metod včetně vazby Process FMEA na plán kontroly a řízení včetně možností využití aplikace IQ-RM PRO (APIS). Seminář je vhodný pro všechny, kdo zabezpečuje kvalitu, pro auditory, technology, pracovníky vývoje a výroby, manažery projektů a všem ostatním zájemcům o tuto oblast.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect, MS Teams nebo Cisco Webex. Odkaz k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Kapitoly videa

Lektor

Ing. Jaroslav Schwarz

Ing. Jaroslav Schwarz

vystudoval Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu v Ostravě. V oblasti automotive a managementu kvality působí nepřetržitě od roku 2000. Spolupracuje na vývoji světlometů a zadních skupinových svítilen v oddělení vývojové kvality ve společnosti HELLA pro OEM. Za technické centrum HELLA zastřešuje v ČR program spolupráce s vybranými univerzitami, kde také realizuje výuku nástrojů pro včasné plánování kvality (např. FMEA, Design of Experiments, Quality Function Deployment, Poka-Yoke, Benchmarking). Působí také jako externí lektor v oblasti CAQ nástrojů (IQS, APIS) i metodiky FMEA.